ROLETY ŁÓDŹ

Oferujemy Państwu wysokiej jakości rolety aluminiowe i z tworzyw sztucznych wraz z montażem dostępne na terenie Łodzi oraz okolicy. Stomibud to lokalny lider w montażu rolet zewnętrznych wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Na każdym kroku inwestycji jesteśmy z klientem i potrafimy zarówno doradzić w wyborze rozwiązania, jak i dokonać skutecznego, bezproblemowego montażu.

Gwarantujemy terminowość inwestycji - nasze rolety montujemy zarówno w nowym budownictwie jak i w ramach prowadzonych prac naprawczo-remontowych. Jeśli chodzi o rolety Łódź wybór naszej firmy to postawienie na jakość i solidność!

Jakie rolety polecamy naszym klientom?

Naszym klientom indywidualnym i partnerom biznesowym polecamy rolety produkcji polskiej firmy Drutex - lidera na rynku producentów okien i rolet w Europie. Dzięki wykorzystaniu przez nas produktów marki Drutex gwarantujemy rolety o wysokiej jakości i dużym zaawansowaniu technologicznym. Jako partner marki Drutex jesteśmy w stanie zaoferować rolety w naprawdę atrakcyjnej cenie.

Rolety PCV

W ofercie posiadamy rolety PCV o wysokości skrzynki 170, 210 i 240 mm. Dostęp do skrzynek możliwy jest od dołu lub od czoła rolety. Z możliwością zabudowy skrzynki. Skrzynki i prowadnice są w naszej ofercie dostępne w aż 43 kolorach. Lamele o szerokości 37 mm dostępne są w 9 kolorach. Moskitierę można umieścić przed lub za lamelą. Sterowanie naszych rolet PCV może być manualne lub automatyczne ( pilot, kluczyk, wyłącznik) w zależności od oczekiwań poszczególnych klientów.

Rolety Aluminiowe

Posiadamy w ofercie rolety aluminiowe w trzech typach - 45 stopni, podtynkowe 90 stopni, oraz owalne. Dostęp do skrzynki w przypadku rolet 45 stopni i owalnej - od czoła, natomiast w rolecie podtynkowej od tyłu co daje nam możliwość jej pełnego zabudowania. Rolety aluminiowe występują w palecie 9 kolorów lameli. Mogą być sterowane zarówno ręcznie za pomocą paska lub korby, jak i automatycznie. Stosujemy w roletach aluminiowych zabezpieczenia przed podniesieniem pancerza - automatyczne lub manualne.

ROLETY ŁÓDŹ

ROLETY WARSZAWA

ROLETY ZGIERZ

ROLETY PABIANICE

Jeśli chodzi o nasze rolety Łódź Warszawa Pabianice i Zgierz to główne obszary na których działamy i pracujemy. W zależności od wielkości inwestycji jesteśmy w stanie obsłużyć klientów nie tylko w podanych lokalizacjach lecz na terenie całej Polski a w szczególności w województwach mazowieckim i łódzkim.