BRAMY GARAŻOWE

 

SZEROKA OFERTA BRAM GARAŻOWYCH

Oferujemy bramy garażowe z montażem Łódź Warszawa Zgierz Pabianice. Jeśli bramy garażowe Łódź Warszawa i okolica to tylko w firmie StomiBud

Oszczędność miejsca:

Bramy segmentowe otwierają się pionowo w górę i zostają pod stropem. Dzięki temu zapewniają optymalną ilość miejsca do parkowania w garażu, jak i bezpośrednio przed nim. Co ważne, nasze bramy mogą być montowane już przy nadprożu od 70 mm.

Bezpieczeństwo i trwałość:

Wszystkie bramy firmy są wyposażone w sprężyny skrętne oraz solidną konstrukcję wykonaną ze stali ocynkowanej ogniowo dzięki czemu charakteryzują się długoletnią bezawaryjną i stabilną pracą. Specjalnie wyprofilowany kształt paneli bramowych eliminuje możliwość przytrzaśnięcia palców między segmentami.

Izolacja termiczna:

Doskonałą izolację termiczną zapewniają panele o grubości 40 mm wykonane z blachy stalowej ocynkowanej ogniowo,powlekane poliestrem oraz wypełnione pianką poliuretanową. Bramy są uszczelnione na całym obwodzie, trwałymi uszczelkami dzięki czemu do garażu nie przedostaje się wiatr, czy deszcz, a dolna uszczelka dodatkowo niweluje nierówności podłoża.

Komfort:

Dla osób ceniących komfort oferujemy bramy garażowe z napędem elektrycznym. Nie musisz opuszczać swojego samochodu, żeby otworzyć lub zamknąć bramę.

Indywidualne dopasowanie:

Bogata kolorystyka oraz różne rodzaje paneli pozwolą stworzyć Twoją unikalną bramę garażową.

Oferujemy bramy następująchych firm

 

BRAMY GARAŻOWE ŁÓDŹ WARSZAWA ZGIERZ PABIANICE